HAKKIMIZDA

HG YAPI kısa zamanda müşterilerinin inşaat ve hafriyat işlerine hızlı çözümler bularak, her türlü hafriyat ve inşaat işlerinizin teslimatını güven içinde yapmaktadır. Firmamız teknolojiyi günü gününe takip eden, konusunda tecrübeli deneyimli teknik kadromuz ve geniş makine parkımız ile her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmektedir. İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan hafriyat ve yıkım işlerinin hızlı bir şekilde yapılması için makine parkı çağımıza uygun olarak yeni ve son model makinelerden oluşan araçlarımızı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli yenilemekteyiz. Yeryüzünde insana ve insan yaşamına verilen önem arttıkça, diğer iş kollarında olduğu gibi inşaat sektöründe de yüksek teknoloji, uzmanlık ve yetişmiş insan gücüne verilen önem de artmıştır.
Mükemmele ulaşmak için, işimize gösterdiğimiz özeni, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları seçme konusunda da gösteren firmamız, insanla bütünleşen çevreyi yaptığımız iş kadar benimsemiştir.
Yeterli eleman, teknik kadro, malzeme-ekipman ve bilgiye sahip olan firmamız gelişen inşaat sektörü teknolojisini takip ederek ve bu teknolojiyi bir fiil uygulayarak bugüne ulaşmış, sektörün doğru yorumlanması kültürünü yakalamıştır.
    Misyonumuz: Müşteri odaklı Hafriyat ve İnşaat Taahhüt alanında çözüm sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak.
    Vizyonumuz: Hafriyat ve İnşaat sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak.