HİZMETLERİMİZ

Profesyonel Hizmet Anlayışı...

Yıllardır sektörde olmanın verdiği deneyimin bize öğrettiği ilk şey doğru, ve zamanında iş yapmak, Amacımız müşterilerimizle bir kez değil sürekli çalışmaktır, Hafriyat işleride zamanında düzgün yapılması gereken önemli işlerdir, müşterilerimizin işlerini doğru bir şekilde zamanında bitirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz ve sizin içinde çalışmaya hazırız…

İNŞAAT

HG Yapı İnşaat olarak Villa, Konut, işyeri gibi anahtar teslimi uygulamalarına esas ve detaylı projelendirme ile başlayarak yapının her türlü hizmetlerini gereğine uygun teslim etmek politikamızdır.
Kaliteli – Hesaplı – Hızlı Bir Yönetim Anlayışı

HG Yapı İnşaat sosyal sorumluluklarının bilincinde; dürüst, güvenilir ve yenilikçi yüzüyle ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

HG Yapı İnşaat’ın ana hedefi; gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumundaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu anlamda firmamız pek çok önemli ve prestijli yapıya hayat vermiştir.

HAFRİYAT

Geniş kadromuz, deneyimli ekibimiz ve modern araç ve makinalarımız ile büyük metrajlı hafriyat projelerini kısa sürede, başarıyla tamamlamaktayız. Altyapı, toplu konut, yol ve temel hafriyatlarında birikim sahibiyiz.

ISO-9001 Kalite Yeterlilik Belgesi Sahibi Olan Firmamız, Kurulduğu günden itibaren “Zamanında ve istenilen şekilde iş teslimi” Anlayışı ile bir çok önemli projeyi başarı ile sonuçlandırmıştır.

Tüm inşaat ve hafriyat işlerinizde bize ulaşın.

Kaliteli ve ekonomik çözümlerimiz ile tanışmak için lütfen bize ulaşın.